Restaurace, kluby i hotely | Hotel Adria Praha | Václavské náměstí, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Hotel Adria leží v dolní části Václavského náměstí, na klidné pěší zóně, v docházkové vzdálenosti od Staroměstského náměstí, Karlova mostu, Obecního domu a dalších krás Starého města. V průběhu dne se hosté mohou pohodlně na skok vrátit do hotelu nebo na chvíli posedět v přilehlé Františkánské zahradě a vychutnat atmosféru uklidňující zeleně a sousedního Františkánského kláštera. 

Hotel Adria se nachází přímo u stanice metra Můstek (trasa A a B), nedaleko od tramvajové zastávky Václavské náměstí a stanice metra Muzeum (trasa A a C) a je tak ideálním výchozím bodem pro toulky městem, poznávání staré Prahy a nákupy. Skvělá dopravní dostupnost zajistí pohodlné a rychlé spojení po celé Praze. Poloha uprostřed Václavského náměstí umožňuje hostům být v centru veškerého kulturního dění a zároveň mít na dosah všechny nejvýznamnější pražské památky.

Kontakt

  • Hotel Adria Praha
  • Ulice: Václavské náměstí 26
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.