Restaurace, kluby i hotely | Hotel Evropa Praha 1 | Václavské náměstí, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Tříhvězdičkový Grand Hotel Evropa se nachází přímo na Václavském náměstí (Praha 1) v blízkosti důležitých památek Prahy. Nabízíme 90 pokojů a 3 apartmány ve stylu Ludvíka XVI. V okolí hotelu najdete spousta restaurací, kaváren, obchodů, barů, ...atd. 

K dispozici máme jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje v kategorii 3*. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou a některé mají i balkon s výhledem na Václavské náměstí. 3 pokoje jsou dekorované ve stylu Ludvíka Louis XVI. Dále k hotelu patří 2 patra kde nabízíme tzv. economy class pokoje za zvýhodněné ceny. Tyto pokoje mají pouze umyvadlo, koupelny a toalety jsou společné. 
 
Check-in je od 14:00 hodin a check-out je do 12:00 hodin. Domácí zvířata jsou povolena, poplatek: 300 CZK/noc. 
 
Hotelová recepce je otevřená nonstop. Parkování ve vnitřním dvoře stojí 350 CZK/den. Na požádání: praní a čištění osobního prádla. Na recepci je k dispozici centrální trezor pro naše hosty a malá prodejna suvenýrů. Máme také úschovnu zavazadel. 
 
Restaurace se podobá pařížskému restaurantu U Maxima. Náš šéfkuchař připravil speciální menu, která obsahuje české francoizské a mezinárodní speciality. Z restauraci lze projít do luxusního salónku, který je ideálním místem pro privátní večeře a pro menší obchodní setkání. 
 
Kavárna má bohatou nabídku čajů, káv, alkoholických i nealkoholických nápojů, dortů a dezertů. 
 

Kontakt

  • Hotel Evropa Praha 1
  • Ulice: Václavské náměstí 25
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.