Společnosti | SousedeCZ s.r.o. | Václavské náměstí, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Portál sousedé.cz je od roku 2004 leaderem portálových služeb pro komunikaci a správu společenství vlastníků a bytových družstev. Se svou mobilní aplikací a setem portálových funkcí zajišťují chod a správu SVJ po celé České republice. Své služby poskytují jak výborům SVJ, tak správcům nemovitostí i profi-předsedům.

Na trh přináší digitalizaci nestandardních služeb typu hlasování mimo zasedání (per rollam) nebo právní služby pro SVJ/BD. Díky sousedé.cz mají tisíce výborů a vlastníků své SVJ jednoduše pod kontrolou.

Portál má za cíl propojovat výbory SVJ/představenstva BD s vlastníky a správci nemovitostí. Kromě portálových služeb nabízí i tržiště dodavatelských služeb a odborný online magazín s tématikou SVJ/BD.

Kontakt

  • SousedeCZ s.r.o.
  • Ulice: Václavské náměstí 3
  • PSČ: 11000
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.