Tipy od OpenAI | 5 restaurací na Václavském náměstí, kam se jít najíst přes oběd | Václavské náměstí, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Pokud hledáte restauraci na Václavském náměstí, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo přes oběd, nabízíme vám 5 tipů. Od tradiční české kuchyně až po mezinárodní speciality, na náměstí najdete pro každého něco.

Václavské náměstí je místem, kde najdete mnoho restaurací nabízejících nejen tradiční českou kuchyni, ale také mezinárodní speciality. Pokud plánujete oběd na Václavském náměstí, nabízíme vám 5 tipů, kam se jít najíst.

  1. Mlejnice - Tradiční česká kuchyně a skvělá piva, to je Mlejnice. Restaurace se nachází v historickém budově a nabízí velký výběr českých specialit, jako jsou knedlíky, guláš nebo vepřové koleno.

  2. Hard Rock Cafe - Pokud máte rádi americkou kuchyni a rockovou hudbu, je Hard Rock Cafe tou správnou volbou. Restaurace nabízí hamburgery, steak nebo nachos, ale také mnoho jiných specialit.

  3. Kohinoor - Indická restaurace Kohinoor nabízí široký výběr indických jídel a různých druhů naanu. Navíc se nachází v historické budově, která přidává na atmosféře.

  4. Waf-Waf - Pokud máte chuť na něco sladkého, zavítejte do Waf-Waf. Restaurace nabízí široký výběr belgických vaflových dezertů, ale také slané wafle a sendviče.

  5. Pizzeria Rugantino - Pokud máte chuť na italskou kuchyni, je Pizzeria Rugantino tou správnou volbou. Restaurace nabízí velký výběr pizz, ale také těstoviny, saláty a další italské speciality.

Na Václavském náměstí najdete mnoho restaurací nabízejících různé druhy kuchyně. Pokud hledáte tradiční českou kuchyni, americkou kuchyni, indickou kuchyni, sladké dezerty nebo italské speciality, na náměstí najdete pro každého něco.