Zajímavosti | Václavské náměstí - Inspirace pro modelingové focení | Václavské náměstí, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Václavské náměstí v Praze se stalo populárním místem pro modelingové focení. Toto náměstí nabízí krásné kulisy a architekturu, které přilákaly mnoho fotografů a modelů z celého světa.

Václavské náměstí v Praze je nejen turistickou atrakcí, ale také se stalo populárním místem pro modelingové focení. Krásné budovy, fontány a uličky nabízejí ideální kulisy pro fotografy a modely.

Mnoho fotografů a modelů si vybírá Václavské náměstí jako ideální místo pro focení. Zde se nachází řada historických budov a památek, které poskytují perfektní pozadí pro modely. Kromě toho, náměstí je vždy plné života a ruchu, což může přidat do fotografií nažhavenost a jedinečnou atmosféru.

Mnoho zahraničních i domácích značek se také rozhodlo fotit své reklamy na Václavském náměstí. Například, Louis Vuitton zde natočil svou kampan "L'Invitation Au Voyage", která byla inspirována Prahou a Václavským náměstím.

Václavské náměstí se stalo populárním místem pro modelingové focení, díky jeho krásné architektuře a jedinečné atmosféře. Mnoho fotografů a modelů sem pravidelně přichází hledat inspiraci a zachytit krásné momenty na fotografiích.